Maksetingimused

Tasuge oma tellitud kauba eest alles selle kättesaamisel!

Kauba eest tasumine:

  • Pangalinkide vahendusel
  • Visa- või Mastekaardiga
  • Teile väljastatud arve alusel
  • Osta nüüd – maksa hiljem
  • Jaota maksed kolme kuu peale
  • Pikema perioodi puhul: 3-60 kuud

Tellitud kauba eest on võimalik kohe mugavalt ostu vormistamise käigus tasuda internetipangas makselingi, Visa- vi Masterkaardi või Teile sobiva järelmaksu kaudu. Makselinkide teenusepakkuja on Montonio Finance UAB. Krediitkaardimaksete töötleja on Stripe inc. Maksta saab eurodes ning pärast makse teostamist saadetakse Teie e-mailile tellimuse kinnitus/arve. Kõiki makseid vahendab Montonio Finance.

Tasumine toimub väljaspool meie veebi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance turvalises keskkonnas. Meil puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Meie arvelduskontole. Veebikeskkonna omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed eraldiseisvalt vastutavale töötlejale Montonio Finance UAB-le.

Järelmaksuga või hiljem tasumine:

Osta nüüd – maksa hiljem: maksevalikuga saad kauba eest tasuda kuu aja pärast ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0 € lepingutasu ja 0 € haldustasu.

Jaota maksed kolme kuu peale: maksad kauba eest kolmes võrdses osas järgneva kolme kuu jooksul. 0% intress, 0 € lepingutasu ja 0 € haldustasu.

Pikema perioodi puhul: 3-60 kuud, intress alates 14,9% jäägilt.

Montonio vahendusel on võimalik ühe taotlusega saada järelmaksupakkumine mitmelt krediidiandjalt ning valida enda jaoks sobivaim. Järelmaksu taotlemiseks vali makseviisiks Montonio, täida krediiditaotlus ning soovi korral sõlmi leping valitud krediidiandjaga. Montonio partnerid on TF Bank AB Eesti filiaal, Svea Finance AS ning IPF Digital AS.

 

Kaupade info ja hinnad

Tellimekoos.ee e-keskkonnas müüdavate kaupade hinnad on toodud eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu. Kaupade hinnad ei sisalda riigi- ehk Eestisisest kohaletoimetamise tasu. Kauba kohaletoimetamine tasu suurus sõltub kohaletoimetamise kliendi aadressist. Klient võib ka ise oma kaubale järgi tulla AMV Logistics lattu, Jüri Tehnoparki. Sellisel juhul kohaliku transpordi tasu ei lisandu. Tellimekoos.ee jätab endale õiguse kaupade hindasid korrigeerida vastavalt sellele, kuidas muutuvad sisseostuhinnad. Kui esitasite oma tellimuse enne kauba hinna muutmist, kehtib teile hind, mis on näidatud tellimuse kinnituses. Tellimekoos e-keskkonnas on iga toote juures lisainfo ja transpordile kuluva aja selgitus, millega tuleb tutvuda, et veenduda toote sobivuses.