Meist

TellimeKoos platvormi kaudu saate tellida tehastest mööblit ja suuremaid kodu- ja aiakaupu ilma maaletoojate ja edasimüüjate suure juurdehindluseta. Jah – koos – sest koos tellides tuleb oluliselt odavam!
Meie eesmärk on leida igale pakkumises olevale tootele vajalik hulk tellijaid ja tellida tooted hulgihinnaga otse tootjatelt. Leiame vajaliku hulga kliente, et teha koos ühistellimus tootjale ja saada vastav toode hulgihinnaga.
Et saada tootjalt meile pakutud hulgihind, peame saama igale tootele teatud hulga tellimusi. Kui mingi konkreetse toote vajalik tellijate arv Eesti, Läti, Leedu ja Soome keskkondade peale on saavutatud, tehakse müüjale eelnevalt kokkulepitud summas ülekanne ja vastav tehas hakkab tellimust komplekteerima.
Seejärel pannakse kaup meretranspordiga Hiinast – Eesti poole teele ning olenevalt ilmastikuoludest, jõuab konteiner Eestisse 7-9 nädalaga.  Seejärel esitatakse Tolli- ja Maksuametile impordideklaratsioon, “kolmandatest riikidest“ kauba soetamise kohta, tasutakse 20% käibe- ja lisanduv tollimaks, vastavalt EMTAK klassifikatsiooni ja Eesti Tollitariifistiku järgi. Kui kaup on deklareeritud ja tolli poolt vabastatud, saadetakse see meie partneri AMVL Logistics (www.amvl.ee) jaotuslattu ja seejärel toimetatakse tellimused meie transpordipartneri DPD Eesti (www.dpd.ee) tellijate poolt märgitud aadressidele.  Kõik meie partnertehased on verifitseeritud ja oleme toodete kvaliteediga tutvunud.

Iga toote juures on graafikuna väljatoodud ka hinna kujunemine. ehk kui suure protsendi toote lõpphinnast moodustavad maksud, omahind, transport ja meie tegevuskulud.

Kauba eest saate tasuda pangalinkide, pangakaartide või valida endale sobiva Järelmaksuga. Kuna meie tegevuskulud on minimaalsed, siis saategi kogu kauba pea omahinnaga.

Kas ise saab ka kuidagi kaasa lüüa?

Ikka saab – mida rohkem inimesi, seda kiiremini on võimalik tootetellimuste piirarv täis saada, seega saate vastavat pakkumist näiteks oma sotsiaalmeedia kontode alt jagada. TellimeKoos veebiplatvormi on liidetud TellimeKoos Läti, TellimeKoos Leedu ja TellimeKoos Soome keskkonnad ning ka neist keskkondadest tehtud tellimused, täidavad iga toote arvule seatud eesmärgi täitumist.