Tellimine avatud
Registreerimisel

Pehme ja mugav diivan “Unistaja”

429.00869.01

Puhasta
Sooviksid toodet tellida? Anna meile teada allpool!
Ühistellimuse etapp
Ühistellimisel (3/3) Ole kiire ning tee tellimus enne kui konteiner täis või pakkumine lõppenud!
Ühistellimuse etapp
Kogume huvi (1/3) Kogume tootele esialgseid huvilisi ning mõõdame selle meeldivust.

"(Nõutud)" indicates required fields

Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Kas oled huvitatud toote tellimisest?
Kas toote hind on hea?
Lisa oma e-mail, et saada sooduskood(Nõutud)
Sooduskood kehtib selle toote tellimisel, kui toode läheb ühistellimisse. Lisaks saadame teavitusi selle toote kohta (ühistellimus avatakse jne)
Palun sisestage number koos suunakoodiga
Näita mulle kogu vormi Sulge vorm
Ühistellimuse etapp
Registreerimisel (2/3) Toode on olnud väga populaarne! Soovid tellida? Jäta oma e-maili aadress! Kui kogume piisavalt registreerunuid, avame tellimise!
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Email(Required)
Palun sisestage number koos suunakoodiga
Nimi(Required)
Maksmine
Maksa siis, kui kauba kätte saad Mitmekülgsed maksevõimalused | 0% intress

Riskivaba tellimine Tellimuste ja toodete KKK | Ettevõttena tellimine

Ostukindlus Tolli- ja maksudeklaratsioonid • Turvaline logistika • Kvaliteedikontroll ja sertifikaadid • Klienditeenindus

Tarne
Eelduslik tarneaeg Kulleriga koju või tule ise järgi!

Tagasta tooted 14 päeva jooksul!

Ühistellimuse etapid

Iga toode läbib esmasest üleslaadimisest mitu etappi.

1. Mõõdame huvi (1/3)

Esimeses toote faasis mõõdame, kui meeldiv on toode ja kui palju sellele võimalikke huvilisi oleks. Selles faasis on toode üldjuhul mõned nädalad kuni kolm kuud. Kui näeme, et tootele on kogunenud piisavas hulgas huvilisi, viime toote üle registreerimisele.

2. Registreerimine (2/3)

Registreerimine on faas, mis on avatud maksimaalselt umbes ühe nädala. Selles faasis ootame, et oma e-maili jätaksid kõik, kes sooviksid järgneval nädalal ostu sooritada. Kui oma e-maili jätavad piisavas hulgas inimesi, saame avada tellimise. PS! Registreerimine ei broneeri teile tooteid, vaid saate teavituse, et tellimus avaneb.

3. Tellimine avatud (3/3)

Kui registreerimine on läbi ning vajalik kogus registeerunuid olemas, avame tellimise. Tellimine on avatud maksimaalselt keskmiselt ühe nädala või kuniks konteiner täis! PS! Vahel võime lisada tooted kohe tellimiseks, jättes vahele registreerumise, kui näeme, et esialgne huvi on väga kõrge.

Tarnimine

1. Kui teen tellimuse täna, siis millal võin tooted kätte saada?

Ühistellimuse saadame täitmisele tehasesse siis, kui vajalik hulk tellijaid on koos. Tarneaeg tehasest on eelduslikult keskmiselt 6-8 nädalat. Sellele lisandub tellimuse koostamise ja komplekteerimise aeg olenevalt tootest 2-6 nädalat.

2. Kuidas saan tooted kätte?

Pakume mitut võimalust toodete kättesaamiseks. Toodetele võite tulla järgi ise kas meie Tallinna või Tartu lattu (lisandub tellimuse käitlustasu) või võite need tellida kulleriga koju. Täpsed tarnevõimalused ja -hinnad on kassas olenevalt tootest ning teie täpsest aadressist.

Tooted ja tellimine

1. Kas toote hind on lõplik?

Jah, toote hinnad on arvestatud võttes aluseks vajaliku tellimuste arvu. Kui teete tellimuse, võite kindlad olla, et toote hind ei muutu.

2. Mis on toote hinnas?

Toote hind hõlmab endas kõiki makse (tollimaks, käibemaks), meretranspordi maksumus, kvaliteedikontrolli jpm ning on teie jaoks lõplik. Kuid pange tähele, et toote hind ei sisalda lõplikku transporti, selle saate valida kassas ning sõltub teie valitud tarnemeetodist (kas tahate tulla ise järgi või kulleriga saada kaup) ning aadressist.

3. Mis juhtub siis, kui teen tellimuse, aga ühistellimus ei täitu?

Siis teeme teile tagasimakse või tühistame järelmaksulepingu. Kuna aga tõestame varem tooted läbi kahe etapi ning kogume tellimusi neljast riigist korraga, on väga väike võimalus, et ühistellimus ei õnnestu.

4. Soovin tellida ettevõttena, kas saan arve?

Muidugi! Eesti ettevõtted saavad tavapäraselt maha arvata kaubalt deklareerimisel sisendkäibemaksu arve alusel. Ja kui olete Eestist väljaspool asuv ettevõte, saatke meile palun ostusoov e-mailile info@tellimekoos.ee, et saaksime küsida teie täpsed andmed ning koostada arve.

5. Miks on toodete hinnad riigiti erinevad?

Toodete hinnad on riigiti erinevad, kuna käibemaks on erinev (Eestis 20%, Soomes 24%, Lätis ja Leedus 21%). Maksud lisatakse hindadele automaatselt, nii et mõnikord võite näha hindu ebatavalises vormingus, näiteks lõppedes numbriga 0,04. Arvutame erinevaid käibemaksusid vastavalt EL-s kehtivale OSS reeglile ja määrustele.

Maksevõimalused

Pakume mitmeid maksevõimalusi, mille vahelt saate kassas valida:

  • Pangalingiga tasumine
  • Visa / Mastercard kaardiga maksmine
  • ESTO järelmaks
  • ESTO 3-s osas maksmine
  • Bolt Pay Later

ESTO järelmaks – Alusta tasumist peale kauba kättesaamist!

Saate valida endale sobiva makseperioodi ning tasuma hakata alles kolme kuu pärast.

ESTO 3 – 0% intress, 0€ lisakulu

Maksa kolmes võrdses osas.

ESTO Bolt Pay Later – paindlik maksegraafik

Saa kaup kohe kätte ja tasu 30 päeva jooksul. 0% intress ja 0€ lisakulu

 

ESTO maksevõimaluste kohta saad lugeda täpsemalt SIIT!

Ostukindlus

Tolli- ja maksudeklaratsioonid

Kõik tooted läbivad tolli ning neile teostatakse maksudeklaratsioonid ja tasutakse vajalikud maksud.

Turvaline logistika

Töötame ainult usaldusväärsete partneritega. Saate jälgida oma tellimuse liikumist kogu merereisi tänu konteineri jälgimiskoodile. Tellimused peale tollimist Eestis komplekteeritakse meie logistikapartneri AMV Logistics poolt ning tarnitakse teieni vastavalt teie valitud meetodile.

Kvaliteedikontroll ja sertifikaadid

Nagu ka logistika puhul, töötame ainult kvaliteetsete tehaste ja tootjatega. Nad on usaldusväärsed, pika ajalooga ja omavad kehtivaid sertifikaate. Samuti tehakse tellimustele enne kui need tehasest teele pannakse järelvalveteenust pakkuva ettevõtte poolt kvaliteedi- ja vastavuskontroll.

Klienditeenindus

Pakume teile pidevat klienditeenindust mitme suhtluskanali abil.

Meie põhiline neist live chat veebilehel on avatud igal tööpäeval 09:00-21:00. Töövälisel ajal saate jätta oma küsimuse ning e-maili aadressi. Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel. Selle kaudu saate kõige kiiremini vastuseid ning live chat on olemas eesti, läti, leedu, soome ja vene keeles. Samuti saate meiega ühendust e-maili teel info@tellimekoos.ee.

Kirjeldus

Mugav suur diivan, mille sõrestik on tehtud Eukalüpt puidust ja kaetud kvaliteetse puuvillase kattega. Kasutatud on keskmise tugevusega vahtu, mis muudab diivani mugavaks ja samas ka vastupidavaks.

Mugav ja elegantne diivan “Unistaja”!

Nautige oma kodu meie ülimugavas ja elegantses diivanis “Unistaja”.  Helebeeżi, sinepikollase, tume- või helerohelise kattega mugav ja elegantne diivan kutsub teid oma võrratu mugavuse rüppe lesima. Eriti mugavaks muudab diivani paks polstrikiht, milleks on kasutatad kõrgeima tihedusastmega kvaliteetseimat polüruteenvahtu (+35 D high density).

Selle meistriteose vundamendiks ehk karkassiks on kasutatud tugevat ja vastupidavat Eukalüpti.  Eukalüpt on tuntud oma tugevuse ja paindlikuse poolest,  tagades nii diivani karkassile parema vastupidavuse ja sellega kaasneva pikema eluea. LIsaks on Eukalüpt ka väga kiiresti kasvav puuliik, tänu millele on selle kasutamine keskkonnasõbralik ja jätame sellega väiksema  ökoloogilise jalajälje.

Diivan “Unistaja” on kaetud elegantse ja hoolikalt valitud paksu kvaliteetkangaga, mille märksõnadeks võiks välja tuua: ilus, mugav, kergelt puhastatav ja vastupidav. Kõik see kokku, muudab selle ülimugava diivani praktiliseks ja samas ka kaunistuseks igale ruumile.

Valikus on viis erinevat mõõtu, tänu millele võib neid komplekteerides moodustada stiilse komplekti. Valides näiteks kolmele inimesele mõeldud diivani ning lisades sinna juurde mugava 1,2 m laia lesimistooli.

Mõõdud:

Valikus 5 erinevat mõõtu:

Ühene: Laius: 120 cm, sügavus 90 cm, kõrgus 70 cm

Kahene: 180 cm, sügavus 90 cm, kõrgus 70 cm

Kolmene: 240 cm, sügavus 90 cm, kõrgus 70 cm

Neljale: 280 cm, sügavus 90 cm, kõrgus 70 cm

Viiele inimesele: 320 cm, sügavus 90 cm, kõrgus 70 cm

Istumiskõrgus kõigil mõõtudel: 40 cm

Istumissügavus kõigil mõõtudel: 70 cm

Värvid:

tumeroheline, helebeeż, heleroheline ja sinepikarva-kollakas

 

 

 

 

Lihtsasti kokkupandav

Tagasta 2 nädala jooksul

Toode läbib sertifitseeritud kvaliteedikontrolli

Kuidas kujuneb toote hind?
Toote hind

Toote omahind moodustab toote lõpphinnast suurima osa.

Transport

Transpordi osakaal iga toote lõpphinna poolest sõltub tootest. Mida suurema tootega on tegu, seda vähem neid mahub konteinerisse.

Maksud

Toote lõpphinnas sisalduvad ka erinevad maksud (sh käibe- ja tollimaksud)

Tegevuskulud

Kõigi tellimustega tegelemiseks, reklaamide loomiseks ja muude vajalike tegevuste jaoks on meil vahvad ning tegusad inimesed.

Maksa siis kui kauba kätte saad

Järelmaksuga tellides peate tasuma hakkama alles kolme kuu pärast.

Koos tellimine

Koos tellides säästame vähemalt 50% hinnast ja ostame nutikalt.

Riskivaba

Kui vajalikku tellijate piirarvu ei saavutata, saate raha tagasi.

Tellimuspõhine tootmine

Tellides tooted otse tehasest tellimuse peale vähendame seisva kauba hulka!