Mis on ühistellimisplatvorm TellimeKoos?

TellimeKoos on ühistellimisplatvorm, läbi mille saame koos tellides tooted kätte poolmuidu!

vähemalt 50% soodsamad hinnad
kvaliteet kontrollitud sertifikaadiga
screen

Mis on ühistellimisplatvorm TellimeKoos?

TellimeKoos on ühistellimisplatvorm, mille kaudu saate soetada kodu- ja aiakaupu poolmuidu! Võrreldes tava- või e-poega, erinevad nii toodete lõpphinnad, kui ka tellimisprotsess.

vähemalt 50% soodsamad hinnad
kvaliteet kontrollitud sertifikaadiga

Kuidas erineme tavalisest (e-)poest?

Oluliselt soodsam hind

Kuna tellime koos ja korraga suure koguse otse tehasest, siis saame pakkuda poole soodsamaid lõpphindu, kui sarnastel või samadel toodetel tavapoodides. .

Tellimus esitatakse koos grupiga

Tänu sellele, et esitame üksiktellimused koos ühistellimusena, saame tehastelt kauba hulgihinnaga. Võrreldes tavapoega, lähevad täitmisele piisavas koguses üksikuid tellimusi kogunud ühistellimused. Jaga meid platvormi või toodet, mis sulle meeldib sotsiaalmeedias ja kutsu ka sõber kampa!

Madalad tegevuskulud

Tänu füüsilise poe ja suure laoseisu omamiseta, hoiame oma tegevuskulud minimaalsed. Eestisse jõudes komplekteerib meie kaubad AMV Logitics, kelle ladu asub Tallinnas Peetris. Kohaliku transpordi eest vastutab DPD. Soovikorral saate  lattu ka ise oma kauble järele minna..

Teie määrate tootevaliku

Üldiselt ostetakse ette tooted lattu. Meie platvormil olete teie otsustajad, sest teie huvi ja tagasiside põhjal kujuneb tootevalik.

Miks tellida läbi meie, mitte otse tehasest?

Sellega tekib mitu muret, millega ilmselt üks osa teist on juba kokku puutunud. Paneme väikse võrdlustabeli.

Toote hind Meretranspordi hind Tolli- ja käibemaksu deklaratsioonid Transport koju Tehase usaldusväärsus, sertifikaadid Garantiiprobleemid Järelmaksuvõimalus
Ise tellides Väike kogus = kõrge hind Kõrge Peate tegema ise Peate organiseerima ise Lisatasu eest Peate tegelema ise
Meiega tellides Suur kogus = madal hind Madal, kuna jagame kulusid
Ise tellides Meiega tellides
Toote hind
Väike kogus = kõrge hind
Suur kogus = madal hind
Meretranspordi hind
Kõrge
Madal, kuna jagame kulusid
Tolli- ja käibemaksu deklaratsioonid
Peate tegema ise
Transport koju
Peate organiseerima ise
Tehase usaldusväärsus, sertifikaadid
Lisatasu eest
Garantiiprobleemid
Peate tegelema ise
Järelmaksuvõimalus

Milline on protsess tellimuse esitamisest toote saamiseni?

Vaata, milline on protsess alates toote ühistellimuse avalikuks minemisest, vajalike tellimuste kogumisest kuni toote kätte saamiseni.

1. Kogume huvilisi

Iga toode on esmalt esialgse huvi kogumise faasis. Vaatame, kas ja milline tagasiside toote kohta jäetakse. Iga toode on selles faasis maksimaalselt 3 kuud või kuni on piisavalt huvilisi. 

2. Eelregistreerimine

Kui näeme, et tootele on kogunenud piisavas koguses huvilisi, avame eelregistreerimise. Eelregistreerimiseks tuleb lisada toote juurde oma e-maili aadress. Eelregistreerimine on avatud 7 päeva. 

3. Ühistellimus avatakse

Kui näeme, et tootele on kogunenud piisavas koguses eelregistreerunuid, läheb ühistellimus lahti. Eelregistreerunutele saadetakse teavitus ning esialgset huvi üles näidanutele sooduskood. 

4. Ühistellimus täitumisel

Kogume kokku vajaliku hulga tellimusi ühele tootele. Ühistellimus on avatud keskmiselt ühe nädala või kuni täitunud. 

5. Ühistellimus koos / ebaõnnestus

Kui saame kokku vajaliku hulga tellijaid ühele ühistellimusele, siis läheb tellimus edasi komplekteerimisele. Kui ühistellimus ebaõnnestus, kanname teile raha tagasi või tühistame järelmaksulepingu. 

6. Ühistellimus komplekteeritakse

Tehas paneb kokku ühistellimuse, lisaks teostatakse kvaliteedikontroll enne tehasest lahkumist. Olenevalt tootest võib komplekteerimisele kuluda 2-6 nädalat. 

7. Ühistellimus pannakse teele

Ühistellimus alustab merereisi. Saate endale ka konteineri info, et selle teekonda jälgida. Merereisi kestvus on keskmiselt 6-8 nädalat. 

8. Ühistellimus jõuab Eestisse

Peaaegu kohal! Nüüd läheb ühistellimus läbi tolli, teeme ära deklaratsioonid, tasume maksud ning kaup väljastatakse meie lattu.

9. Tellimus kättetoimetamisel

Kuller saab tellimuse enda kätte ning võtab teiega ühendust, et saaksite kenasti tellimuse enda koju. Või kui valisite ise järele tulemise, on tellimus valmis järele tulemiseks. 

10. Tellimus kohal!

Ja nii jõuabki tore uus mööbliese teie koju. Ootame rõõmuga teie tagasiside!

Olulised küsimused

Milline on toodete kvaliteet?

Tooted on väga hea kvaliteediga, usaldusväärsetelt tehastelt ning enne iga tellimuse välja saatmist tehasest teeb sertifitseeritud kolmas ettevõte nendele kvaliteedikontrolli.

Aga toodetel on nii pikk tarneaeg...

Jah ja ei. Kui võrrelda, et teatud tooteid saab kohalikust poest mõne päevaga või need on juba kohal, siis küll. Arvestades seda, et iga ühistellimus jõuab Eestisse keskmiselt 8-10 nädalaga, ning ka kohalikel poodidel on sageli mööbli tarneajaks umbes 30-35 tööpäeva, ei olegi tarneajal oluliselt suurt vahet. Ei saa muidugi unustada, et ka toote hind on keskmiselt tavapoes kahekordne.

Miks saab esitada korraga ainult ühe tellimuse?

Korraga saab esitada tellimuse ainult ühes ühistellimuses osalevale tootele. 

Põhjus seisneb järelmaksulepingute sõlmimises ning ühistellimuste läbiminemises/ebaõnnestumises. Võtame näiteks, et soovite osta korraga toolid ning diivani ja soovite osta järelmaksuga. Nüüd aga selgub, et toolide tellimus õnnestus, kuid diivanile tuli vähem tellimusi kui vaja ning ühistellimus ei läinud läbi.

See tähendb, et järelmaksuleping on sõlmitud kahele tellimusele korraga, millest üks ebaõnnestub. 

Et vältida segadust ning teha järelmaksulepingute tühistamine võimalikult selgeks ning hõlpsaks, peab erinevatel ühistellimustel osalevate toodete jaoks esitama eraldi tellimused.

Kas ma saan jälgida, kus mu kaup parasjagu asub?

Jah, kui kaup on tootja poolt teele pandud, annab transpordifirma merekonteineri kohta unikaalse jälgimisnumbri, mille järgi saate igal ajal interaktiivselt vaadata, kui kaugel Teie tellimust sisaldav konteiner ja seda vedav laev hetkel asub.

Kuidas kujuneb toote hind?

Toote lõpphinna moodustavad 4 elementi:

  • Toote omahind
  • Mere transport
  • Maksud
  • Tegevuskulud

Iga elemendi osakaal on mõneti erinev toodete lõikes, kuna oleneb tootest endast, toote suurusest (eelkõige mõjutab transpordi hinda) ja teistest teguritest. Seetõttu oleme iga toote alla toonud graafiku, mis annab ülevaate toote hinna kujunemisest.